Instagram Facebook EN
cena: 0 Kč za: 0 ks Přihlášení Košík

Šperky

VyhledáváníNejvyšší kvalita šperků

Stříbro, které používáme k výrobě našich produktů - šperky ze Swarovski Elements, je ryzosti 925/1000 a má tu nejvyšší kvalitu. Toto italské stříbro prošlo rhodiovou povrchovou úpravou, která stříbru zaručí vyšší lesk a brání jeho zčernání.

Certifikát pravosti

Součástí každého šperku, při jehož výrobě byly použity komponenty Swarovski Elements, obsahuje certifikát "SWAROVSKI ELEMENTS", který je zárukou původu komponentů. Každý šperk kromě toho obsahuje certifikát naší společnosti BOHEMIA JEWELRY, jakožto výrobce. Více o certifikátu Swarovski Elements.

- Odkazy

Historie firmy Swarovski

Daniel Swarovski ( 24.října 1862 - 23 ledna 1956)

Dřívějším jménem Daniel Swartz se narodil v severních Čechách (dnes Česká Republika). Jeho otec byl brusič, který vlastnil malou sklářskou továrnu. Právě tam se malý Swarovski vyučil v oboru, získal zkušenosti a zručnost v broušení skla. V roce 1892 patentoval elektrický brousící stroj, který usnadnil výrobu  křišťálového skla.

V roce 1895, Swarovského finančníci Armand Kosman a Franz Weis společně s Danielem Swarovski založili společnost  Swarovski , původně známou jako A. Kosmann, Daniel Swartz & Co., název byl později zkrácen na K.S. & Co.

Společnost založila továrnu na broušení křištálu ve Wattens ( Tyrolsko, Rakousko), kvůli využití potenciálu místní hydroelektřiny pro energeticky náročné brousící procesy, které Daniel Swarovski patentoval.

Tady začíná revoluční proces ve světě módy. Swarovski vyrostl do světového leadera v produkci dokonale a jedinečně broušeného křišťálu pro módu, šperky a nověji  osvětlení , architekturu a design interiérů.

"Evoluce se nezastaví" (Daniel Swarovski) (c) 1992 - 2024 BOHEMIA JEWELRY
originální šperky ze Swarovski Elements
puncovní značky | Pravidla nakládání s osobními údaji